10 речей, які призведуть до вибуху кар'єрних можливостей
Присвятіть частину свого вільного часу ревізії вашого професійного іміджу. Перевірте, як ви представлені в мережі: які відомості про вас знайдуть роботодавці, колеги, керівник - якщо вони поставлять перед собою таку мету. Зберіть інформацію, яка допоможе вам протягом року стежити за ситуацією на ринку праці. Оновіть зв'язки з колегами. Одним словом, закладіть основи для професійного розвитку на 2016 рік.
1. Перевірте, що про вас знає Google
Введіть у пошуковий рядок ваші прізвище та ім'я. Результати пошуку і є базою вашого професійного іміджу в інтернеті. Є з чим працювати, правда?
2. Складіть список компаній, в яких ви хотіли б працювати
Навіть якщо у вас є робота - нехай список буде в наявності. Відстежуйте активності цих ключових компаній: слідкуйте за новинами, заглядайте в розділ вакансій. Це корисно з кількох точок зору. Ви будете в курсі професійних трендів: які напрями бізнесу розвиваються швидше за інших, які фахівці найбільш затребувані, як змінюються вимоги до фахівців вашого профілю. Це допомагає розвиватися професійно: вчасно поповнювати скарбничку знань і навичок, підвищувати кваліфікацію. Це допоможе у випадку, якщо вам потрібно буде шукати роботу: ви зможете звертатися в компанії вашої мрії, розуміючи, які кваліфікації там цінуються, на які досягнення робити акцент.
3. Оновіть контакти з колишніми колегами
Зараз для цього особливо сприятливий момент: можна привітати колег з минулими святами і нагадати про себе.
Напишіть колишнім товаришам по службі, з якими вам хотілося б підтримувати контакт, невеликі листи. Поцікавтеся їхніми справами, кілька слів розкажіть про себе. Побажайте продуктивного початку нового року. Наприкінці листа згадайте, що вам приємно було б продовжити спілкування в зручному для співрозмовників форматі.
4. Оновіть ваше фото в LinkedIn
Актуально для тих, в чиєму профілі висить фото десятирічної давності.
Рекомендація актуальна і для інших соцмереж, якщо вони орієнтовані на професійний імідж (що вкрай бажано).
5. Перевірте, скільки людей читають вас в LinkedIn
Актуально для тих, чий профіль, м'яко кажучи, дещо покинутий. Вас читає 5 людей? Час збільшувати присутність у найпопулярнішій професійній соцмережі.
Почніть публікувати пости регулярно. Нехай це будуть новини галузі з вашими короткими коментарями, якщо у вас немає часу для більш розгорнутих статей.
Через кілька тижнів подивіться, який вийшов ефект. Читачів стало більше? Нехай це мотивує вас до продовження активності. З часом бажано збільшити обороти: не обов'язково писати частіше; важливо писати інформативно, приймати участь у житті професійних співтовариств, давати аналітичні матеріали, які свідчать про вашу компетентність.
6. Складіть список книг, які потрібно прочитати
Мова йде про книги за фахом або з саморозвитку. Зрозуміло, художня література теж входить в список: твори, які допомагають знайти відповіді на важливі світоглядні питання, надихають, розширюють кругозір.
7. Складіть список бажань
Саме бажань, а не цілей. Помрійте, пофантазуйте.
Можливо, ви виявите, що ваш список цілей застарів: душа давно вже прагне до інших цінностей, а ви все ще їдете по накатаній колії, що склалася кілька років тому.
Мрії хороші тим, що вони показують наші істинні мотиви і спонукання: чого ми хочемо насправді.
8. Зробіть візитки
Якщо у вас їх немає - замовте.
Якщо є - подумайте, чи не час обновити дизайн, змінити/додати інформацію (професія/ спеціалізація, контактні дані). Можливо, ви вирішите, що на візитку варто додати адресу вашого профілю в LinkedIn (якщо він заповнений), або адресу вашого блогу.
9. Обнуліть папку «Вхідні»
Це буде важко, але ви не уявляєте, як сильно це послаблює внутрішнє напруження: усвідомлення, що всі питання, що накопичилися за минулий рік, розкладені по поличках або закриті.
10. Складіть список людей, з якими ви хочете поспілкуватися в 2016 році
Це, мабуть, найприємніше.
У список можна включити професіоналів, чиї успіхи вас мотивують; представників компаній, з якими ви хотіли б співпрацювати; рекрутерів і коучів; просто цікавих людей, чий приклад вас надихає.
Можливості для спілкування теж потрібно знайти. І вони напевно знайдуться, якщо ви будете тримати перед очима список бажаних співрозмовників. Важливо відслідковувати, які події відбуваються у вашій професійній галузі. Цікавих людей можна зустріти на конференціях, семінарах, майстер-класах, тренінгах, бізнес-сніданках та інших заходах, орієнтованих на професійне середовище.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18665
12133
653
161
705
220
274
34
269
20
239
12
223
10
255
25
330
128
255
61
329
62
250
19
220
11
206
6
279
54
248
28
228
19
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Івано-Франківську складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 33143 грн.
Hitjob.if.ua
- 9033 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...