"У мене кілька запитань"
Шанси отримати роботу своєї мрії залежать від поведінки та розмови під час співбесіди. Не всі здогадуються, що вирішальну роль відіграють запитання, які задаєте потенційному роботодавцю.
Відпустка, вихідні дні, графік та соцпакет цікавлять усіх. Але слід переконати майбутнього шефа, що саме ви — надійний та перспективний працівник, завдяки якому підприємство процвітатиме. Тож не слід демонструвати, що переймаєтеся виключно особистими інтересами. Покажіть, що на першому місці для вас — розвиток та майбутнє компанії. Психолог Ірина Мазур радить ставити такі запитання:
Які плани та завдання стоятимуть переді мною?
Така допитливість свідчить про практичну зацікавленість майбутнього працівника, його внутрішню мотивацію. Одна з найважливіших якостей претендента на достойну посаду — вирішення поставлених завдань і вміння рухатися вперед.
Які плани компанії у своєму ринковому сегменті?
Здорові амбіції — частина корпоративної культури. Про них керівники готові розповідати годинами. Директор або менеджер з персоналу, який вирішує, чи "потягнете" ви цю посаду, - один з найвідданіших компанії співробітників, тож ця розмова для нього — мов бальзам на душу. А ви продемонструєте свою лояльність та живий інтерес до робочого процесу.
Як у вас ставляться до підвищення кваліфікації та "профосвіти"?
Будь-який роботодавець цінуватиме прагнення до підвищення професійного рівня. Особливо, якщо це пов'язано з внутрішніми мотивами працівника. Можна також запитати, чи має компанія можливість підвищувати професійні знання та навички співробітників.
Розкажіть про внутрішню корпоративну культуру!
Менеджери з персоналу та директори зазвичай полюбляють подовгу "розглагольствувати" про прагнення їхньої команди. Щоправда, не всі роблять це від щирої душі: для декого це лише данина моді на «корпоративність». Та, у будь-якому разі, ви подаруєте роботодавцю декілька приємних хвилин, а він це неодмінно оцінить.
Такі запитання допоможуть сформувати ваш позитивний образ. Лише після них варто переходити до прагматичних обговорень зарплатні, компенсацій та інших делікатних нюансів. Тільки тоді вони підкреслять ваш практичний та діловий підхід, позбавивши репутації корисливого скнари.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18665
12133
653
161
705
220
274
34
269
20
239
12
223
10
255
25
330
128
255
61
329
62
250
19
220
11
206
6
279
54
248
28
228
19
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Івано-Франківську складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 33143 грн.
Hitjob.if.ua
- 9033 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...