Складаємо результативне резюме
Поговоримо про складання Вашої візитки - резюме, яке має не тільки вразити роботодавця, а й викликати бажання швидше познайомитися з Вами особисто. Отже, що ж таке резюме, і як воно має виглядати? Резюме - це невеликий опис Вашої професійної діяльності з самого початку кар'єри. Воно оформлене в письмовому, а точніше - друкованому вигляді. Основне завдання CV - викликати позитивну думку про Вас у роботодавця. Від того, яким чином Ви побудуєте CV, буде залежати, як Вас будуть сприймати - як молодого спеціаліста без досвіду роботи або як професіонала та майстра своєї справи. Крім того, саме в ньому Ви можете вказати всі Ваші сильні сторони, навички та вміння. Добре складене резюме - це вже половина успіху при пошуку перспективної роботи.
Яка інформація обов'язково повинна бути в резюме?
В CV Ви повинні обов'язково вказати свої навички. Причому особливу увагу звертайте на факти! Наприклад, колись Ви працювали в івент-агентстві та проводили різні заходи, включаючи й молодіжні фестивалі. Не соромтеся хвалитися, якщо проведений Вами захід відвідали понад 5 тисяч осіб, - зазначте цю цифру. Можливо, саме її хоче побачити Ваш майбутній керівник у своїх власних проектах. Якщо Ви вмієте швидко друкувати або можете працювати без перерви більше доби, якщо у Вас величезна клієнтська база або Ви легко можете продати будь-який продукт, - зазначте це в документі.
Якщо Ви знаєте декілька мов, то це, ймовірно, буде плюсом для отримання хорошої посади. Добре, якщо Ви впишете в свою «візитку» не тільки, наприклад, знання іноземних мов, але і вкажете рівень володіння ними. Брехати та дописувати собі те, чого насправді не існує, не варто.
Якщо у Вас відсутнє почуття часу, не слід вказувати абсолютно протилежні Вам якості в резюме, краще взагалі не акцентувати на цьому увагу. Впишіть в резюме всі нагороди, дипломи тощо. Обов'язково вкажіть, чи маєте Ви водійське посвідчення (зазначте стаж водіння) і закордонний паспорт. Але не треба наділяти себе всіма існуючими позитивними характеристиками - всі рекрутери впевнені, що опис має бути коротким. Максимум 5-7 пунктів.
Головне, щоб зазначені Вами якості співвідносилися з посадою, на яку Ви претендуєте. Наприклад, для піарника чи рекламіста креативність, амбіційність та творчі задатки є обов'язковим пунктом. Бухгалтерам слід зазначати в резюме, що вони відповідальні, уважні, легко і швидко навчаються. Крім того, претенденти на ту чи іншу посаду повинні бути комунікабельними, неконфліктними та вміло налагоджувати роботу у великому колективі. Секретарям треба робити ставку на ділові якості, такі як: грамотна мова, акуратність, відповідальність і відсутність шкідливих звичок. Можна акцентувати увагу на презентабельній зовнішності, але додавати фотографії в бікіні не варто. Менеджери з продажу повинні бути активними, орієнтованими на результат, грамотними.
Пам'ятайте про інформацію в цифрах! Якщо Вам вдалося розширити клієнтську базу, то вказуйте у відсотках, наскільки і за який період. Завдяки Вашим сценаріями зняли декілька телевізійних передач? Обов'язково розкажіть про цей факт, а також повідомте: які Ваші програми та коли саме виходили в ефір. Основний наголос робіть на Ваших професійних навичках, всі успіхи на попередніх роботах можуть істотно допомогти Вам в пошуку нової вакансії. Але не треба вписувати в резюме абсолютно все, чим Ви займалися до цього.
Джерело: http://www.naim.ru/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18666
12133
653
161
705
220
274
34
269
20
239
12
223
10
255
25
330
128
255
61
329
62
250
19
220
11
206
6
279
54
248
28
228
19
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Івано-Франківську складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 32750 грн.
Hitjob.if.ua
- 9033 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...