Шкідливі поради для начальника
Особливе попередження: ця стаття не призначена для занадто серйозних людей. Але навіть вони зможуть отримати з неї щось корисне, якщо не будуть сприймати сказане дослівно та постараються прочитати між рядків.
Порада 1: Порушуйте свої зобов'язання!
- Не важливо, що написане в трудовому законодавстві. Своєчасна виплата заробітної плати – це надмірна розкіш у сучасних умовах ведення бізнесу. Не можуть співробітники потерпіти, вони – не члени вашої команди!
- Не варто приходити на збори до призначеної години. Це доля підлеглих. Собі ж, як «керівництву», можна дозволити «затриматися».
- Ну, а відпустка за розкладом – це взагалі лише для обраних. Тобто для вас. Плани та графіки тут недоречні.
Порада 2: Навіщо вам гарні манери!
- Проявляйте зарозумілість. Це надає більше значимості. Особливо добре це можна застосувати в питаннях націоналізму, релігійної та соціальної приналежності.
- Якщо співробітник спробує пояснити вам щось протягом більш ніж півхвилини – перебивайте його! По-перше, він повинен був підготуватися до розмови з вами. По-друге, ваш час – занадто дорогий.
- Якщо хтось не розуміє ваші вказівки з першого разу, можна й накричати. Це буває корисно, адже тоді швидкість мислення підлеглих різко збільшується.
- Поняття «дами» – у діловому світі відсутнє. «Дами» – це в Амстердамі. Тут же вони – у найкращому разі – колеги. Тому «пішла, пішла, швидше за справу» – це саме те, що треба. А вже вставати, коли вона (колега) заходить або відкривати для неї двері – ну це зовсім зайве.
- Для різноманітності можна надіслати декілька запрошень на ваш захід тоді, коли ухвалювати їх уже занадто пізно. Нехай знають своє місце ті…, ви самі знаєте хто.
Порада 3: Компетентність? - Ні до чого!
Компетентність повинна бути в тих, хто працює на вас. Вони зобов'язані давати вам експертні рекомендації. Ваші ж остаточні висновки цілком можуть ґрунтуватися на «висококласній інтуїції». Саме тому ви й керівник! У крайньому випадку, можна покликати екстрасенса, нехай дасть пораду. Або ще краще, можна сходити в церкву, поставити свічку за успіх підприємства.
Порада 4: Що дозволене Юпітеру, не дозволене бикові
Ви на те й керівник, щоб робити те, що іншим не дозволене.
Порада 5: Створіть «таємницю, покриту мороком»
а) Відсутність мети. Створіть обстановку, коли співробітники навіть не догадуються про те, що у вашої організації є мета. Ніколи не ставте мети для підлеглих! Тоді виконання роботи стане нудотним обов'язком і послугою з боку підлеглих.
б) Інформаційний вакуум про керівника, проект і т.п. Таємниці притягають увагу людей. Якщо ж інформації немає, люди її вигадують. Чим менше ваші співробітники знають про вас, тем краще ґрунт для їхньої багатої фантазії й уяви. Тому створюйте побільше секретів
Порада 6: Ніщо не береться з нізвідки та не зникає внікуди
Є люди, які «спеціалізуються» на створенні поганих іміджів. Як правило, ви й не помітите та не визначите їх відразу, ваших «вірних помічників» у створенні дурної слави про вас. Але прикмети все-таки є:
- У своїй мові вони використовують узагальнення. « Про це знають усі…», «Він завжди….», «Це всім уже набридло….» «Усі кажуть…» і тому подібні речі.
- Вони схильні перебільшувати та применшувати новини в гіршу сторону.
- Вони не передають гарних новин і смакують погані новини.
- Їм не вдається завершувати розпочаті справи.
- Вони активно підтримують руйнівні групи та проекти.
Є й інші прикмети, але ці найбільш примітні відносно створення чорного PR. Виявивши таку людину у своїх рядах, відразу ж наближайте її до себе! Пестить її, плекайте. Підвищте їй зарплату та запропонуйте підвищення по службі.
Рада 7: «Дурна вівця зіпсує всю череду»
У жодному разі, за жодних умов не приймайте на роботу фахівця з PR. Зустрінетеся з кимсь, хто говорить, що готовий займатися внутрішнім PR у вашій компанії – женіть його в шию! Використовуйте у роботі лише наведені вище правила, і повний провал вашому бізнесу й вам як керівникові – гарантований.
Джерело: http://shkolazhizni.ru/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18666
12133
653
161
705
220
274
34
269
20
239
12
223
10
255
25
330
128
255
61
329
62
250
19
220
11
206
6
279
54
248
28
228
19
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Івано-Франківську складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 32750 грн.
Hitjob.if.ua
- 9033 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...