Головне - розібратися в собі.

Головне - розібратися в собі.

Один з найважливіших параметрів задоволеності життям - це знаходження справи, що вам приносить: 1 - задоволення, 2 - гідний прибуток. Якщо є задоволення, але немає грошей - це хобі, якщо є гроші, але немає задоволення - це робота (причому не важливо - наймана або на себе). Улюблена справа поєднає у собі ці дві сторони, і тому багато з людей хочуть її знайти, але не у всіх це виходить. Це відбувається тому, що при пошуку люди роблять деякі помилки.

10 критичних помилок при пошуку улюбленої справи:

1. Ви намагаєтеся займатися справою, що не запалює вас особисто. Воно може бути дуже популярною, що приносить непоганий дохід іншим людям, ви можете нагромадити багато знань у цій сфері, але... Вас особисто вона не зачіпає, у вас не палають очі при цьому та часто доводиться примушувати себе робити щось.

2. У вас немає здібностей для цієї справи. Кожна людина має певні схильності, якісь справи в неї виходять краще, якісь гірше. Ви прекрасно вишиваєте хрестиком, але не любите складати фінансові звіти. Ви любите ганяти на мотоциклі, але важно переносите рутинні, повторювані дії на конвеєрі. Не потрібно намагатися стати універсалом, який є гарний у всьому. Будете досить посереднім виконавцем.

3. Це зовсім не затребуване. Те, чим ви хочете займатися, нікого більше не цікавить. Або цікавить дуже вузьке коло людей. У такому випадку, ваше заняття приречене бути хобі.

4. Висока конкуренція, дуже багато людей займаються цією справою. Зворотна пункту 3 ситуація: занадто багато людей уже ходять цією стежкою. Не варто займатися клонуванням ідей. Копія завжди є гіршою за оригінал.

5. Ви не знайшли свою унікальність. Погано знаєте свої особливості, схильності, здібності. Не знаєте, чим могли б виділитися серед інших людей, які займаються цією справою.

6. Ви не готові діяти. Ви можете животіти на своїй сірій роботі та мріяти про щось краще, однак ви не готові зробити рішучі дії для знаходження своєї справи.

7. Ви не готові прислухатися до себе, своїх бажань. Всю роботу із собою ви вважаєте лише примхою та розвагою, недовірливо ставитеся до різних «тонких матерій» типу Душі, Мрії, Покликання.

8. Ви насправді не хочете нічого змінювати у своєму житті. Навіть якщо вам щось сильно не подобається на вашій нинішній роботі - це звично. Ви просто граєте в гру із самим собою «спробую щось змінити». Ви не готові вийти із зони комфорту по-справжньому.

9. Загальний негативний настрій до життя, відсутність віри в можливість змінити її. Скиглії та песимісти приречені. «Якщо ви вважаєте, що у вас вийде - у вас вийде. Якщо ви вважаєте, що у вас не вийде - у вас не вийде» (Генрі Форд).

10. Низька самооцінка, відсутність віри у свої сили. Можливо, через виховання ви просто не бачите своїх сильних сторін і не вірите в те, що ви гідні кращого, що у вас може вийти - займатися тим, що вам подобається, і заробляти гідні гроші. Як у тій історії про слона: маленького слоненя прив'язують товстим канатом до тумби, щоб не втік. Коли слон виростає, його прив'язують тонкою мотузкою до маленького стовпчика. Слон навіть не намагається втекти - він вивчив урок, що це неможливо.

Як бачите, частина помилок пов'язана із зовнішніми факторами (3,4), але більшість відноситься до вашого внутрішнього настрою. Управляючи ним, ви можете знайти улюблену справу, а інше - це технології: знайти потрібну інформацію, організувати, оформити й т.д.

Головне - розібратися в собі.

Джерело: http://shkolazhizni.ru/

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад