Комп'ютерна гра-симулятор допомагає наймати керівників

В агентстві Adventum і в компанії «Фабриці вікон» протестували гру-симулятор, розроблену компанією Skiliks.
За словами засновника і власника «Фабрики вікон» і агентства інтернет-реклами Adventum Артема Агабекова, спочатку пограти в гру запропонували топ-менеджерам, потім - керівникам середньої ланки, і тільки після цього технологію застосували для оцінки претендентів. Гра допомагає ще й перевірити мотивацію потенційного працівника - якщо у кандидата немає часу на гру і немає бажання ненадовго повернутися в юність, значить, він не дуже зацікавлений у працевлаштуванні, і компанія теж не дуже хоче його наймати, вважає Агабеков.
Тестування виявилося успішним, і тепер всім кандидатам на управлінські посади пропонують пограти в двогодинну ділову гру Skiliks, симулятор робочого дня менеджера. Гра допомагає перевірити вміння претендента планувати, розставляти пріоритети, працювати в ситуації цейтноту. Вона дозволяє виявити наявність у кандидата управлінських здібностей. Також гра допомагає оцінити вміння людини знаходити баланс між роботою та особистим життям.
На дві години гравець стає керівником аналітичного відділу, якому до відпустки залишилося лише два дні, а справ у нього накопичилося багато, розповідає один з розробників, співвласник Skiliks Антон Пряничников. По дорозі на роботу у менеджера-гравця проколюється шина, він приїжджає в офіс із запізненням і на нього відразу звалюється купа справ. Йому доводиться вирішувати одночасно десятки завдань, зустрічатися з клієнтами, виправляти помилки в звітах, відповідати на листи та дзвінки, розмовляти з гендиректором. Крім того, йому постійно телефонує дружина. Усі справи потрібно завершити до 18.00., Так як персонаж повинен встигнути на день народження тещі. Здається, що обдурити симулятор легко, достатньо лише дотримуватися «правильної» поведінки, але це не так. Вже через 15-20 хвилин людина починає поводитися звичним чином.
Кандидата оцінюють за трьома параметрами: управлінськими навичками, вмінню планувати час, результативності. Комп'ютерні тести для оцінки претендентів і співробітників, за словами Пряничникова, вже використовують в Пробізнесбанку, фінансовій групі «Лайф», видавництві «Ексмо», видавництві «Манн, Іванов і Фербер», компанії «Август».

www.vedomosti.ru

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад