Комп'ютерна гра-симулятор допомагає наймати керівників
В агентстві Adventum і в компанії «Фабриці вікон» протестували гру-симулятор, розроблену компанією Skiliks.
За словами засновника і власника «Фабрики вікон» і агентства інтернет-реклами Adventum Артема Агабекова, спочатку пограти в гру запропонували топ-менеджерам, потім - керівникам середньої ланки, і тільки після цього технологію застосували для оцінки претендентів. Гра допомагає ще й перевірити мотивацію потенційного працівника - якщо у кандидата немає часу на гру і немає бажання ненадовго повернутися в юність, значить, він не дуже зацікавлений у працевлаштуванні, і компанія теж не дуже хоче його наймати, вважає Агабеков.
Тестування виявилося успішним, і тепер всім кандидатам на управлінські посади пропонують пограти в двогодинну ділову гру Skiliks, симулятор робочого дня менеджера. Гра допомагає перевірити вміння претендента планувати, розставляти пріоритети, працювати в ситуації цейтноту. Вона дозволяє виявити наявність у кандидата управлінських здібностей. Також гра допомагає оцінити вміння людини знаходити баланс між роботою та особистим життям.
На дві години гравець стає керівником аналітичного відділу, якому до відпустки залишилося лише два дні, а справ у нього накопичилося багато, розповідає один з розробників, співвласник Skiliks Антон Пряничников. По дорозі на роботу у менеджера-гравця проколюється шина, він приїжджає в офіс із запізненням і на нього відразу звалюється купа справ. Йому доводиться вирішувати одночасно десятки завдань, зустрічатися з клієнтами, виправляти помилки в звітах, відповідати на листи та дзвінки, розмовляти з гендиректором. Крім того, йому постійно телефонує дружина. Усі справи потрібно завершити до 18.00., Так як персонаж повинен встигнути на день народження тещі. Здається, що обдурити симулятор легко, достатньо лише дотримуватися «правильної» поведінки, але це не так. Вже через 15-20 хвилин людина починає поводитися звичним чином.
Кандидата оцінюють за трьома параметрами: управлінськими навичками, вмінню планувати час, результативності. Комп'ютерні тести для оцінки претендентів і співробітників, за словами Пряничникова, вже використовують в Пробізнесбанку, фінансовій групі «Лайф», видавництві «Ексмо», видавництві «Манн, Іванов і Фербер», компанії «Август».
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
18665
12133
653
161
705
220
274
34
269
20
239
12
223
10
255
25
330
128
255
61
329
62
250
19
220
11
206
6
279
54
248
28
228
19
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Івано-Франківську складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 33143 грн.
Hitjob.if.ua
- 9033 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...